Šťastný nový rok! (Y)

31. prosince 2014 v 23:50
"Tak co, jdeš?" zeptal se mě brácha asi po padesáté. Je poslední den v roce a do půlnoci zbývají asi dvě hodiny. A bratr se mě snaží už od rána přesvědčit, abych s ním šel na pařbu jeho kámoše. To tak.
"To tu budeš tvrdnout? Už třetí rok? Už ti není třináct, chlapečku." Vzal mě kolem ramen a druhou rukou mi rozcuchal vlasy.
"Jdi ode mě!" odstčil jsem ho. Ví jak nesnáším když mi cuchá vlasy a stejně to furt dělá. Zvedl se a šel ke dveřím.
"Ale nezapomeň, jak jsi..." prohlásil když odcházel, ale to už jsem se na něj vrhnul a chystal se ho uškrtit. Ani nechtějte vědět, co za historku se snažil říct. Dveře zaklaply.
"Co to?" ohlédl jsem se a zjistil, že jsem venku před barákem.
"Nemáš klíče. A to znamená, že musíš jít se mnou." prohlásil sebejistě brácha.
"Shoř v pekle!" zavrčel jsem, ale musel jsem uznat, že jinou možnost vážně nemám.
"Jasně, jasně! Tak už pojď." praštil mě do zad a vyrazili jsme.

Když jsme přišli, párty se stihla pěkně rozjet. Hudba zněla přes celé sousedství, všichni byli podnapití a polonazí. Všichni.
Sedl jsem si na pohovku a vzal si kelímek všudypřítomného punče. Vlastně to nebyl punč, ale vodka s kapkou džusu. Už jsem se chystal si udělat pohodlí, i když to přes tu hudbu moc nešlo, když si vedle mě sedl páreček který vypadal jako by chtěli sníst jeden druhého. A dost. Toto není pro mě. Zvedl jsem se a zazmířil jsem ke dveřím.
"Kampak to jdeš?" ozvalo se za mnou a někdo mě chytil za zápěstí. Otočil jsem se s tím, že tu osobu pošlu někam a odejdu, ale na poslední chvíli jsem se zasekl. Vlastně se moc nelišil od ostatních - triko dole, kelímek s vodkou v ruce, zlitej jak tágo... Ale ty oči. Modré, jako by v nich schovával nebe, a zároveň tmavé jako by v nich byl celý vesmír. Zamračil se.
"Ty se snad nebavíš?" bylo zvláštní ho pozorovat, jak se snažil mluvit normálně i přes jeho stav, a kupodivu se mu to dařilo. Zakymácel se a vylil mi pití na triko.
"Oops." prohlásil, ale netvářil se, jako by ho to extra mrzelo. Spíše jako kdyby to měl celou dobu v plánu.
"Napi se." zahuhlal a vrazil mi kelímek do ruky. Nevím proč, ale poslechl jsem ho. Jak jsem kelímek odhodil, začal mi sundávat triko. "Hej, co to.." snažil jsem se vzdorovat, ale on mi zacpal pusu. Polibkem. Co to sakra! prolétlo mi hlavou ale to už jsem mu polibky začal oplácet. To ten alkohol. Ale že by působil tak rychle? Nebo je to nečím jiným?
"Co kdybychom našli..." zavrněl mi do rtů, "trochu více soukromí?" dořekl, ale to už jsem si ho nahodil do náruče a nesl ho do horních pokojů. Nějak jsem našel volnou postel - moc jich nezbývalo - a povalil ho pod sebe.
Chvíli jsme bojovali o nadvládu, ale nakonec vyhrál on. Asi kvůli tomu, že mě zajímalo jaké to bude. Nevím. Už nevím vůbec nic. Jen to, že ho chci jako nic na světě.
Sundal jsem mu kalhoty, a on za chvíli sundal ty moje. Co to sakra dělám? Přemýšlel se, ale všechny myšlenky se mi honem rozplynuly, když se mi začal věnovat. Olizoval mi bradavku, nechal mě naslinit mu prsty a už je strkal do mě.
Za chvíli to nevydržel a vsunul ho do mě. Vykřikl jsem bolestí.
"Jemněji by to nešlo?" zaskuhral jsem, ale to už začal přirážet. Někdo venku začal odpočítávat.
"Deset!" znovu přirazil.
"Devět!" měl jsem pocit, jako bych měl vybuchnout. Slastí.
"Osm!" začal zrychlovat.
"Sedm!" posadil si mě na sebe a dal mi polibek.
"Šest!" zase začal přirážet.
"Pět!"
"Čtyři!"
"Tři!" vykřikl slastí, když dosáhl orgasmu, ale pořád pokračoval.
"Dva!"
"Jedna!" prohnul jsem se v orgasmu a svalili jsme se na postel. Ještě si ukradl jeden polibek, podíval se na mě a zcela střízlivě prohlásil: "Šťastný nový rok."

Ráno jsem se probudil jako první. Nějakou dobu mi trvalo, než jsem našel svoje oblečení, ale jak jsem se do něj nasoukal a chystal se odejít, neodolal jsem a ohlédl se. Je nádhernej. Jeho delší blond vlasy jsou rozhozeny po polštáři, a i když jeho oči nejdou vidět, pořád na mě působí jeho kouzlo.
Našel jsem tužku a kousek papíru a napsal tam svoje číslo. Možná mi zavolá. Možná ne. Ať tak či tak, na tento silvestr nikdy nezapomenu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama