První blog, První povídka

15. listopadu 2014 v 20:01 | Hanare
Zdravím.
K blogování mě to vždycky táhlo, stejně jako k psaní povídek. Tak jsem si jednoho dne řekla: Proč to nezkombinovat? A tak vznikl můj první blog, ruku v ruce s mojí první povídkou (odkaz níže).
Blog jsem zakládala jak kvůli povídkám, tak kvůli 'deníku' - chtěla jsem se někde vykecat (což chci pořád) - a blog se stal dobrým prostředníkem... Mno, jak se tak dnes dívám, moc dlouho mi to nevydrželo.
Ale to trochu odbočuji od toho, o čem jsem chtěla původně psát. Moje první povídka.
To bylo tak. Narazila jsem (díky brácho) na českého spisovatele jménem Jiří Kulhánek - doufám že se najde aspoň pár, kteří ho znají - a přečetla jsem si jeho knížku Noční Klub. No, a má mladistvá naivita mi vnukla myšlenku napsání povídky. Musím se přiznat, že je to okopírovaný a trochu upravený originál. Posuďte sami:

http://svetlenuli.blog.cz/1307/motorka#komentare (P.S. Omlouvám se za strašidelné vzezření layoutu. Práce mého o rok mladšího já)

Dnes je to (doufám) jinak. Na povídky si snažím přicházet sama, a když už si něco beru z knížek, které jsem už přečetla, tak to nakombinuju a šikovně (někdy více, někdy méně) to zamaskuji. Přeji příjemné čtení mé úplně první povídky :)
Hanare
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keny L. Tomenskon Keny L. Tomenskon | Web | 15. listopadu 2014 v 20:49 | Reagovat

Dobrý článok :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama